Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sportach Budo

27 i 28 października 2007 w Ciepłowodach odbyły się XIX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo

Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.

7 osobowa reprezentacja Helskiej Sekcji Klub Kick-Boxingu "Maximus" zdobyła 4 medale:
2 złote i 2 srebrne medale.

Drużynowo MAXIMUS zajął II miejsce uległ Krapkowicom którzy mieli aż 29 zawodników w kategoriach w których MAXIMUS nie miał reprezentantów, III m. zajął klub z Ciepłowodów.

I miejsca tytuł Mistrza Polski zdobyli:
w kategorii seniorów:
Piotr Borucki -90 kg który wygrał cztery walki., a ponadto wystartował w drugiej kategorii wagowej -80kg gdzie zajął II miejsce, wygrał trzy pojedynki uległ w finale swojemu klubowemu koledze Grzegorzowi Kwidzińskiemu z Wejherowa.

Piotr Kohnke +90kg który wygrał trzy walki przed czasem.

II miejsce i tytuł Vice- Mistrza Polski zdobył Andrzej Dawid w kategorii seniorów +90kg który wygrał dwie walki i uległ w finale swojemu trenerowi Piotrowi Kohnke.

Mateusz Duda w kategorii junior starszy do 70 kg debiutował w zawodach wygrał pierwszą walkę i uległ w następnej.

Marcin Burchacki w kategorii seniorów -70kg wygrał pierwszą walkę i uległ w ćwierć finale.