Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu

17 listopada na Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbyły Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu w formułach Semi/Light Contact oraz Mistrzostwa Polski w Formach przy muzyce.

Na starcie stanęło 98 zawodników i zawodniczek z 15
klubów z całej Polski.

10 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu MAXIMUS zajęła I miejsce drużynowo. MAXIMUS który posiada sekcje w Gdyni, Wejherowie i Helu zdobył: 5 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe medale,

II miejsce zajął UKS Głogów z Dolnośląskiego, III m. zajął klub WDA Świecie.

Wśród reprezentantów byli również zawodnicy sekcji w Helu.

I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców w Semi Contact zdobył Piotr Borucki z Helu w kategorii wagowej- 79kg. Piotr kolejno pokonał Bartłomieja Świątek z Fight Club Zielona Góra, Łukasza Wichowski z KS Nadstaw, a w finale wygrał z klubowym kolegą Krzysztofem Skowron.

II miejsce oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzieżowców w Semi i Light Contact zdobył Andrzej Dawid z Helu w kategorii wagowej -94kg.

Organizacje Mistrzostw sfinansował Urząd Miasta Hel.

Na zdjęciu najlepsza drużyna KS MAXIMUS.