Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick-boxingu

8 i 9 listopada w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick-boxingu. Na starcie stanęło 220 zawodników z 36 klubów.

II miejsce i tytuł Vice-Mistrza Polski seniorów w kategorii powyżej - 94kg do swojej bogatej kolekcji dołożył Trener Piotr Kohnke który mając 34 lata poradził sobie z dużo młodszymi zawodnikami. Piotr kolejno pokonał w pierwszej walce Janusza Grandzickiego z Duetu Gdańsk, następnie 6 -4 Krzysztofa Wiśniewskiego z KS Orion Częstochowa, a finale uległ 5-9 Dawidowi Staśkiewiczowi z KS Piaseczna
Piotr Borucki w kat. -89kg seniorów przegrał w pierwszej walce 11-13 ze zwycięzcą tej kategorii Łukaszem Świderskim z KS Piaseczno.