Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Hel zagrał dla powodzian

Koncert Czarno-Czarnych, Big Cyc, oraz Oddziału Zamkniętego.

W Helu odbył się wielki koncert na rzecz powodzian. Impreza na Bulwarze Nadmorskim trwała do późnych godzin nocnych, a całkowity dochód z niej Caritas przekaże na rzecz osób dotkniętych tegoroczną powodzią.
Przez cały dzień w Helu na ulicach kwestowali młodzi ludzie, ze sceny przeprowadzano licytacje, np. helskiej monety wakacyjnej, pobytu w nadmorskim hotelu czy kursu nurkowania.
Muzyczne występy na estradzie plenerowej przy Bulwarze Nadmorskim rozpoczęły młode, miejscowe talenty: Repulsor i Plebania. Gwiazdami wieczoru były zespoły Czarno-Czarni, Big Cyc oraz Oddział Zamknięty. Tuż po godzinie 20 przy Bulwarze Nadmorskim rozległo się prawdziwie rockowe brzmienie.

Jednym z pomysłodawców koncertu był Cezary Zybała-Strzelecki, wokalista zespołu Oddział Zamknięty, a zarazem mieszkaniec Helu. Wszystkie zespoły zagrały charytatywnie. Pogoda dopisał znakomicie, dlatego publiczność tłoczyła się nie tylko przy scenie, ale także daleko w głąb bulwaru. Dzięki telebimowi także oni mogli koncert nie tylko słyszeć ale i oglądać. Impreza zakończyła się daleko po północy, a to dlatego, że publiczność wielokrotnie domagała się od muzyków grania na bis.
Każdy kto wziął udział w koncercie, z pewnością nie wyszedł z niego niezadowolony!