Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Sprawozdanie z Turnieju Piłki Siatkowej w Helu

Dnia 16.10.2010r w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Zarządu Miejskiego Zjednoczonego Klubu Sportowego Hel w kategorii Mężczyzn.

Był to niesamowity weekend w Piłce Siatkowej dla drużyny MZKS HEL w którym zajęła IV miejsce.

6.Capiński Krzysztof

Turniej rozegrany został systemem rozgrywek „Każdy z Każdym” co miało duży wpływ na wytrzymałość w grze. Każda z drużyn rozegrała po 6 spotkań. Mecze pomiędzy drużynami nie należały do łatwych. Wszystkie drużyny stawiały zacięty opór i o każdy punkt zawodnicy

VII miejsce – Mrzezino

Drużyna ZSO Hel nie zdołała zająć wysokiego miejsca ale zdobyła cenne doświadczenie, które z turnieju na turniej jest coraz bogatsze. Składamy im wielkie gratulacje i dziękujemy za tak wspaniałą postawę sportową, a tym samym promocję naszej szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.
Statuetkę Wszechstronnego Zawodnika otrzymał Borkowski Tomasz z UKS Jastarnia 2.

Sędziami Spotkania byli: p. Bolesław Jaszke i p. Marek Heyducki
Po zakończonym turnieju dekoracji drużyn dokonał V-ce Prezes MZKS HEL p. Marcin Urban oraz Koordynator ds. sportu Norbert Górski