Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Koniec Akcji Fere 2011

Akcja FERIE 2011 trwająca od 17 – 28.01.2011 zakończyła się. Duża frekwencja dopisywała od pierwszego dnia. Różne formy aktywności ruchowej dawały dzieciom i młodzieży dużo satysfakcji i radości.

W tym właśnie okresie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 – 14.15 odbywały się różnego rodzaju zajęcia i konkurencje sportowe, które były niewątpliwą atrakcją ferii zakończone wręczaniem nagród. Zostały one przeprowadzone przez instruktorów poszczególnych sekcji sportowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z drużynowych jak i indywidualnych dyscyplin sportowych:
piłki siatkowej, piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego, badmintona, tenisa stołowego, szachy czy też warcaby. Wśród chłopców dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia w siłowni, które zostały tak zaplanowane by nikt nie mógł się nudzić. Tak więc, każdy mógł wybrać coś dla siebie spośród interesujących go propozycji.

Niewątpliwie dużym wydarzeniem w okresie ferii był Międzynarodowy Turniej Piłkarski HSV Jugend-Cup 2011 w partnerskim niemieckim mieście Hermeskeil. Oddelegowana i wyselekcjonowana ośmioosobowa drużyna chłopców wpisała się do historii helskiego piłkarskiego sportu zajmując 6 miejsce wśród 12 drużyn.
Urozmaicenie czasu wolnego poprzez zajęcia sportowe miały pozytywny wpływ na aktywność fizyczną, integrację i rozwijanie wspólnych zainteresowań. W tym właśnie miejscu pragnę podziękować wszystkim instruktorom, pracownikom ZZOM, Urzędowi Miasta Helu za pomoc
w organizacji tegorocznych ferii zimowych mówiąc już dziś…

Do zobaczenia za rok!