Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Polska Biega 2011

Inauguracja siódmej edycji POLSKA BIEGA 2011 w Helu w ramach ogólnopolskiej akcji, odbyła się w bardzo przyjaznej i życzliwej atmosferze oraz w duchu sportowej rywalizacji.

Na starcie imprezy organizowanej przez Urząd Miasta Helu i współorganizatora klubu sportowego MZKS Hel stanęło 89 zawodników choć chęć uczestnictwa w biegu wyraziło ponad 100 osób składających się w większości z uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Helu.

Bieg podzielony został na dwie kategorie wiekowe dostosowane do możliwości uczestników. Najmłodszą uczestniczką biegu okazała się Lena Kretkiewicz a najstarszym Paweł Waszak.

Klasyfikacja rocznika 2003 i starsi przedstawiała się następująco:
I miejsce - Jan Walczak
II miejsce - Sandra Drews
III miejsce - Michał Boszke

W niezwykle silnej obsadzie odbyła się rywalizacja w drugiej kategorii wiekowej rocznika 2000 i starsi

Klasyfikacja przedstawiała się następująco:
I miejsce – Kamil Chrostowski
II miejsce – Sojecki Paweł
III miejsce – Patryk Kochanowski

Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodycze
Tegoroczna impreza po raz kolejny dała powód do radości z tak wielkiego zaangażowania dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom biegu, że przyłączyli się do akcji Polska Biega 2011 zwłaszcza uczniom ZSO w Helu. Pragnę także podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i organizację imprezy a w szczególności: Dyrekcji ZSO w Helu, OSP Hel, Promocji Miasta Helu, Policji w Juracie, Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Bożego Ciała
w Helu, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, klubowi sportowemu MZKS Hel oraz wszystkim działaczom sportowym z naszego miasta i nauczycielom.