Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Turniej Piłki Nożnej dla klas Gimnazjum vs. Liceum.

Dnia 10.06.2011 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu odbył się Turniej Piłki Nożnej dla klas Gimnazjum vs. Liceum.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn. Turniej piłkarski przeprowadzony został systemem rozgrywek „każdy z każdym” z którego suma zdobytych punktów decydowała o zajęciu określonego miejsca.

Za pierwsze I miejsce został ufundowany puchar a za pozostałe miejsca dyplomy.

Klasyfikacja wyglądała następująco:
I miejsce – III LO
II miejsce - Słoneczny Partol
III miejsce – I, II LO Raczeta
IV miejsce – FC Portki
V miejsce – Polar i spółka
VI miejsce - Popkin

Ponadto finałowa drużyna z największą liczbą punktów mogła rozegrać towarzyski mecz z drużyną nauczycieli.
Podczas rozgrywek panowała miła i przyjemna atmosfera. Kibice dopingowali swoje drużyny jak tylko mogli. Bardzo dużo podbramkowych sytuacji. Tempo gry wzrosło gdy na boisku pojawili się uczniowie klasy III Liceum. Gra zaczęła się robić ciekawsza z minuty na minutę.
Druga odsłona turnieju podgrzała atmosferę dopingu gdy finałowa drużyna III Liceum rozegrała mecz z nauczycielami na bardzo wysokim poziomie, który mimo to nie wyłonił zwycięzcy.
Dopiero seria rzutów karnych zadecydowała o wygranej. Drużyną wygraną okazali się nauczyciele zdobywając o jedną bramkę więcej.
Uważam, że zasłużyliśmy na wygraną. Był to naprawdę świetny mecz. Mam nadzieje że będziemy zdobywać dalsze sukcesy naszej nauczycielskiej reprezentacji.