Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Turniej Piłki Koszykowej pomiędzy Absolwentami Liceum a Nauczycielami ZSO

Dnia 21.09.2011 o godz. 13.00 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu odbył się już po raz drugi rok z rzędu Turniej Piłki Koszykowej.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała p. Dyrektor ZSO Irena Sojecka. Absolwenci LO zostali serdecznie przywitani przez kibiców oraz drużynę nauczycieli.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był Mirosław Kiec

Każda kwarta meczu dawała kibicom jak i zawodnikom dużo emocji. Zwłaszcza przy zbiórkach i szybkich kontratakach obu drużyn. W ostatniej kwarcie meczu emocje sięgnęły zenitu. Gra się wyrównała. Do pełni szczęścia zabrakło dwóch oczek. Wynik 37 do 37 zaskoczył wszystkich. Zarządzono wiec 5 minutową dogrywkę. Po zaciętej walce lepszą okazała się drużyna nauczycieli ZSO wygrywając z Absolwentami LO 41 - 39 Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Mirosław Kiec. Dekoracji zawodników dokonali p. Dyrektor ZSO w Helu Irena Sojecka wraz z Pełnomocnikiem ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. Januszem Stankiem.
Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu