Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

Turnieju Piłki Nożnej Ministranci Jastarnia vs Ministranci Hel

Dnia 22.10.2011 w Miejskiej Hali Sportowo Widowiskowej odbył się Towarzyski Turniej Piłki Nożnej pomiędzy Ministrantami Parafią NMP w Jastarni a Ministrantami Parafią Bożego Ciała w Helu.

Turniej przebiegał w miłej i przyjemnej atmosferze opartej na zasadach Fair Play.

Drużyna ministrantów Helu wystąpiła w składzie:
Mikołaj Dykta, Wiktor Drąg, Kacper Kmitter, Kacper Kozłowski, Mikołaj Boszke, Jakub Bobrowski, Konrad Kwietniewski, Fabian Piskorski (bramkarz), Dominik Borek, Łukasz Koźluk, Paweł Strugała, Bartosz Formella. Kapitan o. Albin Łyda.

Drużyna ministrantów Jastarni wystąpiła w składzie:
Sebastian Pieper (bramkarz), Tomasz Góralczyk, Jakub Góralczyk, Władysław Konkol – 4, Patryk Struk – 1, Patryk Szankin – 6, Łukasz Konkel, Fabian Kohnke. Kapitan o. Andrzej Sieg.

Po gwizdku sędziego zawodnicy przystąpili ostro do gry. Nastąpiło kilka dokładnych podań. Pierwszą skuteczną akcją zaprezentowała się drużyna ministrantów Helu w wyniku czego zdobyli bramkę. Strzelcem bramki był Łukasz Koźluk po asyście Michała Boszke. Przewaga nie trwała zbyt długo. W piątej minucie spotkania Patryk Szankin doprowadził do remisu. Drużyna ministrantów z Jastarni bardziej pewnie przeszła do ofensywy. Było kilka ładnych akcji ale bramkarz drużyny Helu Fabian Piskorski dzielnie bronił strzały w światło bramki. W drugiej połowie spotkania drużyna Helu przeszła do defensywy i odpierała ataki ministrantów z Jastarni. Ministranci z Helu byli zmobilizowani i zdeterminowani w najwyższym stopniu. Widać było, że nie mają najmniejszego zamiaru poddać się bez walki. Mimo szczelnej obrony i wskazówek trenera przewaga bramek wzrastała z minuty na minutę. Mecz zakończył się wynikiem 11 : 3 dla drużyny ministrantów Jastarni.

Sędzią spotkania był: Wiesław Wójcik