Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Wieczornica na Alei Gwiazd Sportu - 29.10.2011r.

W imieniu Burmistrz Miasta Władysławowa Pani Grażyny Cern, Dyrektora Ośrodka Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO Pana Marcina Jędryczki oraz Prezesa Fundacji Aleja Gwiazd Sportu Jerzego Szczepankowskiego, serdecznie zapraszamy do Władysławowa na kolejną wieczornicę poświęconą pamięci tych, których gwiazdy świecą w naszej Alei, ale nigdy już Ich tutaj nie spotkamy.

W tym roku odszedł od nas na zawsze Waldemar Baszanowski, wybitny sztangista, dwukrotny mistrz olimpijski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy.

7 października w Grodzisku Mazowieckim zmarł nagle pilot sportowy Wacław Wieczorek, wielokrotny mistrz świata i Europy w lataniu precyzyjnym i rajdowym, trzykrotny mistrz Polski.

Spotkajmy się w sobotę 29 października o godz. 17:00 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo.

W gronie przyjaciół i przy udziale młodzieży będziemy wspominać tych, którzy odeszli na zawsze i tych którzy nie powrócili ze swojej ostatniej wyprawy, poświęcimy im chwilkę zadumy, będziemy powracać pamięcią do dni kiedy jeszcze byli z nami.

Później wspólnie wyjdziemy na Aleję Gwiazd Sportu aby złożyć kwiaty i zapalić znicze przy gwiazdach Wielkich Nieobecnych.

Pamięć Zmarłych uczcimy również przez zapalenie naszego znicza olimpijskiego, umieszczonego w kielichu fontanny przy Alei Gwiazd.

Licząc na niezawodne przybycie, serdecznie zapraszam

Jerzy Szczepankowski
Prezes Fundacji Aleja Gwiazd Sportu


Materiał Filmowy mogą Państwo obejrzeć
-->>TUTAJ<<--