Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
II Bal Charytatywny „DAR SERCA”

Burmistrz Grażyna Cern oraz Dyr. COS „Cetniewo” Marcin Jędryczka zapraszają na Bal Charytatywny.

który odbędzie się dnia 11 lutego 2012r. w godz. 20:00 – 03:00
w Sali Nadmorskiej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie

Rozpoczął się właśnie czas karnawału. Chcąc połączyć dobrą zabawę z dobroczynnością organizujemy bal, podczas którego zostanie przeprowadzona licytacja oraz loteria fantowa, a zebrane środki – jak również część ceny biletów – będą przekazane na leczenie oraz rehabilitację Adrianny – 6-letniej dziewczynki z Władysławowa, która urodziła się bez oczu.

Dla prawidłowego rozwoju Ady niezbędne są protezy gałek ocznych, które co jakiś czas trzeba wymieniać. Ma już za sobą kilka operacji ale czekają ją jeszcze dalsze poważne zabiegi oraz rehabilitacja. Ada do końca życia będzie potrzebowała opieki - nie tylko medycznej. Jej mama znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Jest osobą samotnie wychowującą Adę, a jej powrót do pracy nie jest możliwy z uwagi na konieczność opieki nad córeczką.

Wierząc, że są jeszcze osoby dobrego serca, którym nie jest obojętny los chorych dzieci, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w balu. Zwracamy się również z prośbą o przekazywanie przedmiotów na licytację oraz loterię fantową.

Ze swojej strony zapewniamy świetną zabawę w miłej atmosferze, oprawę muzyczną gwarantowaną przez profesjonalnego DJ-a, bogate menu oraz dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu (58) 674-54-45, mailowo: mailto: grazynaj@wladyslawowo.pl bądź przez kontakt osobisty: pok. 326 Urzędu Miejskiego we Władysławowie.
Strona Adrianny Albeckiej: www.adaalbecka.republika.pl