Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Pucka Halowa Liga Piłki Nożnej 2011/12 zakończona

Znamy już rozstrzygnięcia najliczniej obsadzonej w Powiecie Puckim ligi futsalu - jako najrówniej grające do Kibol Cup 2012 zakwalifikowały się drużyny Farmaceutów oraz Mocny Full.

Trzecie miejsce zajął zespół Drewniaków, który kwalifikację do Kibola uzyskał wygrywając Derby Władysławowa.
MZKS Hel udział w powiatowych mistrzostwach zapewnił sobie wygrywając ligę w Helu. Z drużyn biorących udział w PHLPN na Kibolu zobaczymy jeszcze Finiszparket (2-gie miejsce w Derbach Władysławowa).
W dniu 19.02 rozegrany zostanie turniej o Puchar Dyrektora MOKSiR w Pucku, w którym udział weźmie 8 najlepszych drużyn ligi. 6 miejsce MZKS Hel w tegorocznych rozgrywkach Puckiej Halowej Ligi Piłki Nożnej jest w mojej subiektywnej ocenie poniżej oczekiwań. W zasięgu były miejsca 3-4 jednak fatalna skuteczność w niektórych meczach pozbawiła nas niemal pewnych punktów.

Poniżej trochę statystyki MZKS Hel

Mecze rozegrane - 16 w tym 8 wygranych, 4 remisy oraz 4 porażki (3- różnicą jednego gola, 1 mecz przegrany wyraźnie 0:3)

Gole strzelone - 47 co daje średnią 2,9 na spotkanie. Jest to 5-ty wynik w lidze. Zwycięzca tej kategorii są: Farmaceuci z 56 golami - 3,5 gola/mecz

Gole stracone - 19 średnia 1,2 gola na mecz. 3-ci wynik w lidze.
Najlepszy wynik - Mocny Full - 0,9

Bilans goli strzelonych do straconych - 47 -19. 3-ci wynik w lidze. W tek kategorii najlepiej zaprezentowali się Farmaceuci (56-16)

Na pocieszenie pozostaje osiągnięcie najwyższego wyniku ligi (jedyny wynik dwucyfrowy) - wygrana MZKS Hel z Huraganem Smolno w stosunku 10:0

Najlepszy strzelec MZKS Hel - Mateusz Pawlak, który z 13 golami uplasował się na 6 miejscu w lidze.
Najlepszym strzelcem został zdobywca 19 goli Michał Proch (Drewniaki)