Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Turniej Piłkarski Związku Miast i Gmin Morskich „EURO-SEA 2012”

25 czerwca na „Orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 2 we Władysławowie odbył się I etap corocznego Turnieju Piłkarskiego Związku Miast i Gmin Morskich „EURO-SEA 2012”.

W zawodach brały udział trzy zespoły – HEL, JASTARNIA, WŁADYSŁAWOWO.
Nie stawiła się drużyna z Pucka. Uczestnikami zawodów byli uczniowie urodzeni w 2000 roku i młodsi. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Uczniowie ZSO w Helu wystąpili w składzie:
Jan Waszak – kapitan, Iwo Mirek bramkarz, Bartosz Gellert, Erwin Ciesielski, Bartosz Mocarski, Jan Walczak, Damian Trendel, Fabian Piskorski.

Wprawdzie drużynie uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu nie udało się awansować i pozostać w grze to mimo to mieli okazję podtrzymać koleżeńskie kontakty z kolegami innych szkół, promować Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Miasto Hel a przy okazji sprawdzić swoje umiejętności podczas rywalizacji sportowej. Zwycięzcy otrzymali puchar, a wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe nagrody. Dwie najlepsze drużyny awansowały do następnego etapu rozgrywek, który odbędzie się we wrześniu w Gdańsku. Turniej zakończył się wspólnym grillem.

Organizatorem turnieju było Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie.

Serdeczne podziękowania składam Portalowi Wirtualny Hel i sponsorom Klubu Radnych „Morskie Przymierze Hel - 2020" Mirosław Wądołowski, Grażyna Janiak, Czesław Motyka, Karolina Soldatke, Marcin Daraż, Zofia Jarosz, Jolanta Albecka - Maszota, Wiesława Solińska, Marek Chroń, Krzysztof Pszeniczny za pomoc w transporcie do Władysławowa na zawody sportowe EURO SEA 2012.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!