Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Bursztynowa Miss Polski Hel 2012

15-letnia Magdalena Srock z Elbląga wygrała pierwszą eliminację do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012,

która w miniony piątek odbyła się w Helu. Młoda elblążanka zapewniła sobie tym samym udział w finale tej imprezy, 18 sierpnia w Ustce.

6 lipca w na scenie Bulwaru Nadmorskiego w Helu wystąpiło 10 kandydatek. O zwycięstwo w pierwszym konkursie eliminacyjnym Bursztynowej Miss Polski 2012 walczyły: Dorota Kalkowska z Gdańska, Dominika Kubiak z Wejherowa, Aneta Perwejnis z Ornety, Roksana Kołodziej z Białegostoku, Sandra Przygodzka z Pieniężna, Magdalena Srock z Elbląga, Sandra Czątkowska z Braniewa, Natalia Szewczak z Olsztyna, Kamila Motyka z Braniewa i Anna Dąbrowska z Olsztyna.

Dziewczęta zaprezentowały się licznie zgromadzonej helskiej publiczności w czterech wyjściach konkursowych: w strojach kąpielowych, jedno i dwuczęściowych, w sukienkach wieczorowych oraz specjalnie przygotowanym na tę okazję wyjściu z pomponami, do hymnu zakończonego niedawno EURO 2012.

Główny tytuł Bursztynowej Miss Polski Hel 2012 trafił do 15-letniej Magdaleny Srock. Jury przyznało także tytuły komplementarne. Bursztynową Miss Pujan Hel 2012 została 20-letnia Natalia Szewczak, Bursztynową Miss Fantazja Hel 2012 – 17-letnia Kamila Motyka, z kolei Bursztynową Miss Czytelników Echa Ziemi Puckiej 2012 - 25-letnia Roksana Kołodziej. Ostatni z tytułów - Bursztynową Miss Publiczności Hel 2012 – zdobyła 19-letnia Aneta Perwejnis.

Do finału Bursztynowej Miss Polski 2012 zakwalifikowała się Magdalena Srock. Szansę na występ w Ustce mają także kandydatki, które zdobyły tytuły komplementarne oraz dodatkowo Sandra Czątkowska i Anna Dąbrowska, którym przyznano tzw. zielone karty. O tym, które z nich przejdą do finału zdecyduje jury, po ostatnim konkursie eliminacyjnym.

Kolejne eliminacje Bursztynowej Miss Polski 2012 odbędą się 14 lipca w Jantarze i 21 lipca w Jarosławcu.
- Dziewczęta, które chciałby spróbować swoich sił, w którymś z pozostałych konkursów eliminacyjnych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – mówi Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo – Reklamowej Lider z Elbląga, która jest organizatorem Bursztynowej Miss Polski. - Lista nie jest jeszcze zamknięta. Swój udział zgłosić można internetowo, wypełniając formularz na stronie www.bursztynowamiss.pl lub telefonicznie pod numerem 508 236 077.

AM-R Lider