Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Granicami bez granic w Helu

Trzecia edycja spotkań. Tym razem spotkamy się z Jackiem Jarosikiem, członkiem Team Bradziaga Platinium Oil.

Pan Jacek Jarosik opowie historię swoich podróży po bezdrożach Azji i Europy. O pustyniach Mongolii i Rosyjskich stepach. O tym jak przeżyć w samochodzie nagrzanym w słońcu do 60 stopni, kiedy w nocy temperatura spada do około zera. Jak wygląda całkowite zaćmienie słońca i jak przeżyć i przejechać tysiące kilometrów nie napotykając człowieka. O tym i znacznie więcej dowiesz się i zobaczysz na przygotowanej wystawie i projekcji foto na spotkaniu.
Spotkanie Granicami bez granic z Panem Jackiem odbędzie się 21.02.2013r. w czwartek. Tym razem organizatorzy Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL zorganizowali ze względu na dużą popularność spotkań dwa terminy:

godz. 13:00 - spotkanie dla dzieci i młodzieży w w czytelni ZSO Hel,

godz. 18:00 - w Restauracji Kutter.

Oba spotkania są bezpłatne.


Jacek Jarosik pieszo, kajakiem, samochodem (własnej konstrukcji o nadwoziu z sam. Żuk) przebył tysiące kilometrów w poszukiwaniu miejsc odległych i bliskich, niecodziennych, odchodzących w przeszłość, niedostrzeganych. O miejscach, które zobaczył, przyrodzie, którą dotknął, spotkanych ludziach może opowiadać bardzo długo... Zdjęcia, które wspólnie robią, nie aspirują do kategorii fotografii artystycznej. To zapis w obrazie chwilowych emocji, dotyku piękna, czasem chwili. Chwili, której żal utracić – zapomnieć.
Spotkania Granicami bez granic w Helu wspierają: Urząd Miasta w Helu, Restauracja Kutter, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.
Cykliczne organizowane spotkania Granicami bez granic to inicjatywa Stowarzyszenia ALTERNATYWNY CYPEL dająca możliwość uczestnikom spotkań poznania interesujących ludzi i niemal namacalny udział w przygodzie.

Poprzednie spotkania:

"Granicami bez granic w Helu"

"Granicami bez granic"

"Niezwykły syberyjski wieczór"

Paweł Bloch, Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL