Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Finał Nocy Sportu w Helu

Ach, co to była za noc! Z tak wielkim rozrzewnieniem wspominamy II Edycję Sportowej Nocy w Helu.

Noc Sportu rozpoczęła się już o godzinie 17.30 i trwała do późnych godzin nocnych.

Bardzo miłą niespodziankę zafundowali kibicom uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących, szczególnie najmłodsi piłkarze. Zarówno dla nich, jak i będących na trybunach rodziców, było to niezwykłe przeżycie. Nie brakowało ostrych spięć, szybkich składnych akcji, ładnych strzałów i efektownych parad bramkarskich. Walka toczyła się o każdą piłkę. Rodzinny deblowy turniej badmintona okazał się strzałem w dziesiątkę! Ostatnio ta dyscyplina zrzesza coraz to większe grono zawodników i sympatyków.

W zawodach uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice. Spotkania rozgrywane były na bardzo wyrównanym poziomie. Na trybunach panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Nie zabrakło też piłki siatkowej, a zaraz po niej mecz piłki nożnej rozegrały reprezentacja MZKS Hel i helscy oldboje. Długo oczekiwany przez wszystkich moment nastąpił około godziny 24.00, kiedy reprezentacja stowarzyszenia ALTERNATYWNY CYPEL rozegrała towarzyski mecz z OCHOTNICZĄ STRAŻĄ POŻARNĄ w Helu.

Mimo późnej godziny obie drużyny były bardzo zdeterminowane. Mecz z minuty na minutę stawał się ciekawszy. Nie brakowało efektownych akcji nagradzanych gromkimi brawami.

Brawa należą się wszystkim. Oczywiście największe tym najmłodszym, którym marzy się wielka kariera sportowa. Słowa uznania należą się także tym, którzy zaangażowali się w organizację nocy sportu, bowiem stała ona na wysokim poziomie.

Serdeczne podziękowania składam także rodzicom za pomoc w organizacji NOCY SPORTU W HELU.


Organizator: Urząd Miasta Helu.
Zabezpieczenie medyczne - OSP Hel

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy okolicznościowy dyplom.

Opracował Norbert Górski