Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
TRANSWIZJA w Helu

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL inauguruje cykl koncertów TRANSWIZJA, które mają stać się nową

propozycją na eksplorację muzyczną w Helu. Tu nie liczy się gatunek granej muzyki, a jedynie ich artystyczna wartość. Brak limitów - kosmiczna muzyczna podróż.

Pierwszy koncert z cyklu to doświadczone kapele z Trójmiasta:

Karol Schwarz All Stars (psychedelic rock, electronic) - KSAS przez 12 lat działalności zawsze stawia na czystą, spontaniczną energię. Ma na swoim koncie sentymentalne piosenki zahaczające o reggae i dub, jak i ciężkie tony radykalnej elektroniki.W 2011 roku grupa wygenerowała przebój „Czarnobrązowy jest orzech laskowy” który gościł często na antenie Trójki jak i innych radiostacji. Grali zagranicą (Niemcy, Szwajcaria, Włochy) jak i na największych krajowych festiwalach (między innymi Off Festival). Obecnie 14.12 – właśnie w Helu – odbędzie się premiera długo wyczekiwanego 8-mego albumu w dyskografii grupy – „Hi Mom!”.

Judy’s Funeral (rock, shoegaze, alternative) - Judy’s Funeral to trzech zapatrzonych w noise chłopaków z Gdyni – Filip Rojek (perkusja), Piotr Piórkowski (bas, gitara i wokal) oraz Marcin Lewandowski (bas, gitara, wokal). Połączyła ich miłość do takich wykonawców jak My Bloody Valentine, The Jesus and Mary Chain czy A Place to Bury Strangers. Inspiracje nimi oraz wypracowany własny styl to coś, co przykuje uwagę każdego fana przesterowanych gitar, eterycznych wokali i mocnych ścian dźwięku. Obecnie promują singiel „Down Deep” promujący ich powstający właśnie drugi album.

Zapraszamy każdego miłośnika dobrej muzycznej uczty do Restauracji Kutter 14.12.2013r.
w sobotę o godz. 19:00.

Koncert zorganizowany tak, żeby był dla fanów muzyki darmowy.

Czego chcieć więcej?

POLECAMY, ZAPRASZAMY!

alternatywnycypel.blox.pl