Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Trójmiejska Parada Mikołajów

15 grudnia 2013 odbędzie się XI już edycja wielkiego przejazdu setek mikołajów ulicami Trójmiejskiej

aglomeracji, z którego dochód jak co roku zostanie przekazany na szczytne cele. Powszechnie znana i lubiana przez mieszkańców Trójmiasta plenerowa impreza charytatywna. Na zaproszenie organizatorów Fundacja Podróże bez Granic będzie partnerem tegorocznej parady. Realizując nowy rewolucyjny pomysł postanowiliśmy zaznaczyć swój pierwszy udział w tym radosnym wydarzeniu, a tym samym urozmaicić paradę i dodać jej jeszcze większego kolorytu.

Do kolorowego orszaku zapraszamy wszystkich Mikołajów z niepełnosprawnością, właścicieli czworonogów (psów, kotów, chomików, kameleonów czy myszoskoczków) i każdego kto zechce wesprzeć naszą akcję i świetnie bawić się w tak doborowym towarzystwie!

Twoje wpisowe do udziału w paradzie będzie cegiełką na realizację celów statutowych Fundacji. Dzięki niej pomożesz osobom z niepełnosprawnością:

- przełamywać strach i własne bariery,
- walczyć o swoją samodzielność,
- odzyskać wiarę w siebie,
- wyjść z izolacji,
- realizować marzenia

Udział w paradzie to niepowtarzalny prezent dla niepełnosprawnych uczestników - Podróżników bez Granic!

Co zrobić aby dołączyć? OTO KRÓTKA INSTRUKCJA MIKOŁAJOWA CZYLI JAK ZOSTAĆ MIKOŁAJEM Z PUPILEM?

1. PO PIERWSZE: Kup cegiełkę „Mikołaj z pupilem” o wartości 25 zł

W TEN SPOSÓB ZAREJESTRUJESZ SIĘ DO NASZEJ GRUPY

Gdzie kupić cegiełkę?

PRZED DNIEM IMPREZY: przez internet na stronie http://www.uczestnicy.pl/event/mikolaje-z-pupilami-2013 Kupując cegiełkę przez Internet - potwierdzeniem rejestracji jest wydruk z konta bankowego.

W DNIU IMPREZY: na starcie parady w namiotach rejestracyjnych od godziny 9:30 - pamiętaj, aby poprosić o cegiełkę dla „Mikołaja z pupilem”.

Kupując cegiełkę na starcie - otrzymasz naklejkę potwierdzającą Twoją rejestrację w paradzie.
Oczywiście możesz kupić dowolną ilość cegiełek, jeśli tylko masz ochotę :)

2. PO DRUGIE: Przyjdź na start

START: 15.12.2013r. (niedziela) Parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Gdynia Arena” o godzinie 10:30

META: Parking przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Ergo Arena”

TRASA: Parada będzie rekreacyjnym spacerem na trasie zgodnie z mapką (zobacz tutaj), a dystans między Gdynią, a Gdańskiem wspólnie pokonamy specjalną mikołajową kolejką SKM!

3. PO TRZECIE: Baw się dobrze...

...na starcie, podczas spaceru, w mikołajowej kolejce, a także na mecie, gdzie na wszystkich idących, jadących i biegnących mikołajów będzie czekać masa atrakcji!

Możesz zostać Mikołajem nawet jeśli nie możesz wystartować!

Jeśli chcesz pomóc, ale jesteś daleko lub z innych powodów nie możesz dołączyć - możesz wesprzeć naszą akcję kupując cegiełkę na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/mikolaje-z-pupilami-2013 My w zamian prześlemy dokładną dokumentację fotograficzną, abyś poczuł się prawie tak jakbyś z nami był!

Mikołajową akcję charytatywną wsparła SKM Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., zapewniając wszystkim "Mikołajom z Pupilami" nieodpłatny przejazd specjalną Mikołajową kolejką SKM!”