Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Finał Orkiestry w Helu

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Helu już za nami. Oj działo się, działo tego dnia w Helu

i na Półwyspie Helskim. Było naprawdę pięknie. Zebrana kwota przez Wolontariuszy WOŚP i dzięki licytacjom wyniosła w tym roku 7316,57 złotych! Tego dnia nie zabrakło nas również w Jastarni, która zorganizowała imprezę u siebie i dorzuciła do naszego sztabu kwotę 1603,49 złotych.

Cały Finał w Helu to blisko 10 godzin dobrej zabawy. Ciężko to wszystko opisać. Niech przemówią zatem obrazy - wszystkie fotografie odnajdą Państwo na naszym profilu Google + tutaj:


Więcej informacji na stronie:

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL


Chcieliśmy pięknie podziękować - wszystkim, którzy wrzucili chociaż najdrobniejszą kwotę do puszki oraz dla osób, które brały udział w licytacjach. Finał nie odbyłby się również bez naszych partnerów i sponsorów, a było ich nie mało :) Wielkie dzięki dla:
Urząd Miasta w Helu, MZKS Hel, ZZOM Hel, Miejska Biblioteka Publiczna w Helu, Restauracja Kutter, Świetlica Sojoterapeutyczna "Bocianie Gniazdo", ZSO Hel, Wojsko RP - Saperzy i Ratownictwo Chemiczne, Ochotnicza Straż Pożarna w Helu, KS MAXIMUS, Muzeum Obrony Wybrzeża, Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Stacja Morska w Helu, Baza Nurkowa Diving Baltic, Restauracja Izdebka, Pub Capitan Morgan, Restauracja Checz, Restauracja Maszoperia, Gafka Danuta Zakład Fryzjerski, Agencja Ochrony Konsal.

Osobne podziękowania należą się uczniom gimnazjum ZSO Hel za dzielny całodniowy udział w Finale WOŚP i kwestę na ulicach Helu i Jastarni.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się materiał video podsumowywujący ten szalony i jakże prawdziwie dobry dzień 12.01.2014 roku.

Do następego roku! SIEMA!
Sztab WOŚP w Helu
Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL