Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Finał I Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY STARSI w Helu

Uroczyste zakończenie sezonu 2013/14 I Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY STARSI. W czwartek, 3 kwietnia 2014 roku w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu miało miejsce uroczyste zakończenie ligowego sezonu piłkarskiego 2013/14, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Uroczystość zakończenia sezonu poprowadził Norbert Górski, nauczyciel wychowania fizycznego - organizator halowej piłkarskiej ligi z ramienia ZSO w Helu.

Oficjalnej dekoracji zawodników dokonała Pani Dyrektor Irena Sojecka, wręczając puchary, medale i dyplomy.

Zwycięzcą I Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY STARSI okazała się drużyna FC ZGNIŁY SER w składzie:
Jan Walczak (kapitan), Wiktor Strzeżek (bramkarz), Bartosz Mocarski, Konrad Kwietniewski, Jan Waszak, Patryk Milewczyk, Michał Boszke, Kacper Knitter, Kacper Kozłowski.

I miejsce - FC ZGNIŁY SER (48 pkt) 62:4
II miejsce - DJ ORZESZKI (30 pkt) 12:38
III miejsce - FC BOMBLE (12 pkt) 8:25
IV miejsce - MY LITTLE PONY (6 pkt) 0:15

NAJLEPSZY STRZELEC - Jan Waszak (25)
SĘDZIA - p. Marek Furgoł

Serdeczne podziękowania składam Panu Mariuszowi Dawidowskiemu za pomoc w organizacji I Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY STARSI.

Już dziś zapraszamy na do udziału w II Edycji Szkolnej Helskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kat. JUNIORZY STARSI, która rozpocznie się w listopadzie bieżącego roku.
Norbert Górski