Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Program Mały Mistrz w Helu

11 marca 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbyło się "SPORTOWE SZALEŃSTWO" dla dzieci klas I A i B szkoły podstawowej pod opieką p. Iwony Jabłonowskiej i p. Henryki Alickiej biorących udział w programie MAŁY MISTRZ.

11 marca 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbyło się "SPORTOWE SZALEŃSTWO" dla dzieci klas I A i B szkoły podstawowej pod opieką p. Iwony Jabłonowskiej i p. Henryki Alickiej biorących udział w programie MAŁY MISTRZ.

Punktualnie o godzinie 9.30 dzieci przybyły do hali, by wspólnie wziąć udział w rozgrzewce poprowadzonej przez p. Olgę Fikus.

Dzieci rywalizowały ze sobą w 4 konkurencjach sprawnościowo - zręcznościowych zdobywając punkty dla swoich drużyn: bieg z przeszkodami, rzut piłką koszykową do celu, ślizganie się na kocyku czy układanie kolorowych piłek i ringo.

Sprawność dzieci była zadowalająca. Nie było podziału na zwycięzców czy też przegranych, bowiem obie klasy okazały się zwycięzcami!

Naszych zawodników wspierała fantastyczna grupa kibiców składających się z rodziców, którzy dzielnie kibicowali swoim pociechom.

Wszystkie startujące dzieci otrzymali słodycze, odblaskowe opaski i pamiątkowy klasowy dyplom.

Nasi mali mistrzowie wracali szczęśliwi na kolejne lekcje, czekając z wielką niecierpliwością na kolejne sportowe emocje ;-)

Norbert Górski