Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Netto Cup 2015 w Szczecinie z reprezentacją Helu

Międzynarodowe badmintonowe Netto Cup 2015 w Szczecinie za nami, a dokładnie za reprezentacją Helu, która wystąpiła w składzie: Adam Hermann, Andrzej Garbiec, Mateusz Grygowski, Norbert Górski pokazała się z jak najlepszej strony.

Międzynarodowe badmintonowe Netto Cup 2015 w Szczecinie za nami, a dokładnie za reprezentacją Helu, która wystąpiła w składzie: Adam Hermann, Andrzej Garbiec, Mateusz Grygowski, Norbert Górski pokazała się z jak najlepszej strony.

W miniony weekend 15 marca rywalizowaliśmy na siedemnastej edycji Netto Cup 2015 w Szczecinie. W tych dniach odbyło się prawdziwe święto badmintona w którym udział wzięło około 280 zawodników.

W kategorii SINGIEL MĘŻCZYZN 40+ AMATOR Norbert Górski zajął 3 miejsce

Fajna atmosfera, emocjonujące pojedynki. Ponad 500 meczy, 1000 zniszczonych lotek, ponad 200 medali, pełne korty kibiców.

W tym roku zagrali Rosjanie, duża grupa Niemców, Francuzów, Norweg oraz reprezentant Indii.

Do turnieju przystąpiła także reprezentacja z Żelistrzewa: Edyta Selke i Joanna Gusta, które wywalczyły brązowy medal  w grze podwójnej. 

Turniej okazał się jedynym w swoim rodzaju. Dawał możliwość zmierzenia sie z byłymi graczami ligowymi, czy reprezentantami Polski co okazało się największą wartością tej imprezy.

Norbert Górski