Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
IV Marsz 520 km polskim wybrzeżem dla bezdomnych psiaków

Kochani ! Już po raz czwarty ekipa reprezentantów Fundacji Pies Szuka Domu wyrusza w Marsz 520 km polskim wybrzeżem. Robimy to oczywiście dla bezdomnych psiaków.

Kochani ! Już po raz czwarty ekipa reprezentantów Fundacji Pies Szuka Domu wyrusza w Marsz 520 km polskim wybrzeżem. Robimy to oczywiście dla bezdomnych psiaków. 

Startujemy 23 maja 2015 r. ze Świnoujścia i przez kolejne 2-3 tygodnie będziemy zasuwać plażą do Piasków, aby zwrócić uwagę na to, że schroniska pełne są bezdomnych psów i namawiać do ich adopcji.  Zgodnie z tradycją poprzednich marszy, każdego dnia promować będziemy jednego z podopiecznych Fundacji Pies Szuka Domu, cudownego bezdomniaka, dla którego szukać będziemy nowego kochającego domu.

Stały skład ekipy to Artur Lewandowski prezes fundacji i jego kompan wilczak czechosłowacki Anczer Welkoscyrz. Będzie też bardzo rockowo - do marszu dołączą muzycy. Oczywiście nasi Ambasadorzy zespół Lipali, oraz przyjaciele Fundacji: m.in. Milczenie Owiec i Rebel Day.
Marszu nie może też  doczekać się nasza różowa gwiazda Świnka Raćka, najbardziej znana i szczęśliwa świnia w Polsce. Przyjmujemy zakłady ile kilometrów przejdzie ta ponad dwustukilogramowa dama :) 
Zawsze też możemy liczyć na stałych bywalców Marszu, którzy już pakują plecaki. 

Każdy może się do nas przyłączyć!  Maszerować z nami, śledzić z fotela, nagłaśniać, kupować kilometry - po prostu pomagać zwierzakom.  Informacje o tym, gdzie będziemy znajdziecie na stronie, facebooku i w mediach. 

Chcesz być z nami na plaży nie wychodząc z domu?

Chcesz pomóc bezdomnym zwierzętom?

Chcesz otrzymać certyfikat przebytych kilometrów nie ruszając się z kanapy ?

Chcesz poczuć piasek z plaż polskiego wybrzeża ?

Z nami możesz!

Weź udział w naszym marszu i przemierzaj z nami kilometry wzdłuż Polskiego Wybrzeża. My po piasku - Ty wirtualnie. 1 km = 1 zł

Kontakt w sprawie marszu: tel. 602 69 44 89, ola@piesszukadomu.pl, www.piesszukadomu.pl