Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Dzień Dziecka w ramach kampanii "Postaw na rodzinę"

1 czerwca 2015 roku odbył się DZIEŃ DZIECKA w ramach kampanii pod hasłem: "Postaw na rodzinę". Pierwsi najmłodsi uczestnicy pojawili się już o godzinie 9.00 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu.

1 czerwca 2015 roku odbył się DZIEŃ DZIECKA w ramach kampanii pod hasłem: "Postaw na rodzinę". Pierwsi najmłodsi uczestnicy pojawili się już o godzinie 9.00 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu. Grupy przedszkole: Jerzyki, Pszczółki, Krasnoludki i Żabki wraz ze swoimi wychowawcami grup wzięły udział w przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego konkurencjach sprawnościowych nie zapominając o wspólnej rozgrzewce do piosenki głowa, ramiona, kolana, pięty... Oceniano dokładność oraz szybkość wykonanych zadań. Dzieci naśladowały czynności ruchowe, wspólne klasyfikowały przedmioty według  kolorów czy utrzymywały balonik pomiędzy swoimi brzuszkami. Każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w grupie. Po zakończeniu sportowych zmagań wspólne zatańczyliśmy Taniec połamaniec i jedzie pociąg z daleka...

Około południa rozpoczął się długo oczekiwany Turniej Piłki Nożnej dla gimnazjum i liceum. Emocji i efektownych bramek nie było końca. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja 3 gimnazjum GANK ALBANII w składzie: Grzegorz Michniewicz (kpt.), Piotr Bona, Łukasz Koźluk, Radosław Opiła (br.), Mateusz Brączkowski, Sebastian Ławnik.

W nagrodę otrzymali vouchery na pizzę do restauracji Palermo ufundowane przez Urząd Miasta Helu a także rozegrali po raz pierwszy w historii szkoły Towarzyski mecz piłki nożnej z przedstawicielami organizacji samorządowych, która wystąpiła w składzie: Adam Marciniak (Straż Miejska), Andrzej Dzikowski (Radny Miasta Helu), Karol Dahl (Policjant), Józef Salski (ZZOM), Norbert Górski (nauczyciel ZSO). Mecz był zacięty, momentami dramatyczny, pełen emocji, który zakończył się wynikiem remisowym.

Dekoracji zawodników dokonała p. Dyrektor ZSO Irena Sojecka dziękując wszystkim za zdrową i sportową rywalizację oraz udział w tak ważnym dniu jakim jest Dzień Dziecka.

Najlepszym strzelcem okazał się Przemysław Piekarski zdobywając 10 bramek w turnieju.

Najlepszym bramkarzem został Bartosz Mocarski.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w sportowych emocjach mówiąc DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Norbert Górski