Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
GoToHell 2015

18 lipca 2015 będziemy gościć w Helu ultra maratończyków z całej Polski którzy w ramach biegu koleżeńskiego GoToHell 2015 ruszają o 4:30 biegiem z Gdyni na Hel.

18 lipca 2015 będziemy gościć w Helu ultramaratończyków z całej Polski którzy w ramach biegu koleżeńskiego GoToHell 2015 ruszają o 4:30 biegiem z Gdyni na Hel. Trasa biegu przebiega przez takie miejscowości jak Dębogórze, Osłonino, Puck, Władysławowo, Kuźnica oraz Jurata. Łączny dystans to 80 km po drogach leśnych, piaszczystych oraz twardych jak asfalt czy kostka brukowa.

Meta zostanie zbudowana przy scenie Bulwaru Nadmorskiego. O godzinie 18:00 na scenie muzycznej obok portu uhonorujemy wysiłki zawodników którzy jako pierwsi dotarli do mety wręczając im puchary oraz medale w kategorii kobiet i mężczyzn. Ponadto wyróżnimy najmłodszych i najstarszych uczestników.

Dlatego zapraszamy wszystkich do dopingowania naszych gości na trasie podczas biegu oraz ceremonii dekoracyjnej.

Dokładną trasę biegu można prześledzić na podstronie

http://gotohell.com.pl/?page_id=37.

www.radiogdansk.pl/index.php/pomorze-biega-biegi/item/19410-w-lipcu-wystartuje-ultramaraton-gotohell-z-gdyni-do-helu.html

www.radiogdansk.pl/index.php/pomorze-biega/item/19579-jak-bedzie-wygladal-ultramaraton-gotohell-wywiad-organizatorami-biegu.html

www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/go-hell-ultramaratonem-uwaga-na#.VW2K7UYRmDw