Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Dzień Ryby w Helu 2015

Sztandarowa impreza Helu. Znana już w całej Polsce. Każdego roku spotykamy się, aby wspólnie świętować Dzień Ryby. Wyśmienita zabawa przy muzyce zespołu szantowego, a także konkursy i zabawy.

Sztandarowa impreza Helu. Znana już w całej Polsce. Każdego roku spotykamy się, aby wspólnie świętować Dzień Ryby. Wyśmienita zabawa przy muzyce zespołu szantowego, a także konkursy i zabawy na scenie Bulwaru Nadmorskiego umilają czas turystom i mieszkańcom niemal przez cały dzień.

Także w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Mali i Duzi znajdą coś dla siebie!

Startujemy o godzinie 11:00

Na ulicy Wiejskiej, przez Bulwar Nadmorski im. prof. Kazimierza Demela po ulicę Portową śpiewający przemarsz Chóru Zawiszy Czarnego.

Następnie odbędzie sie tradycyjnie konkurs na rzeźbę z piasku.

Od 16:00 do 21:00
dostepna dla wszystkich foto budka, w której wykonac będzie mozna pamiątkowe zdjęcie! 

Na 14:00 zapraszamy do Sceny Kulturalnej, gdzie na hasło Dzień Ryby będzie można zakupić w specjalnej cenie bilet na seans filmowy Sekrety Morza. To nie jest bajka jak każda inna! Obrazy zaczarują każde dziecko, a emocje płynące z bajki skłonią do refleksji także dorosłych widzów. Nominowana do Oscara, jedna z najpiękniejszych bajek tego roku, zabierze dzieci w podróż, podczas której odkryją, że prawdziwa miłość, która łączy rodzinę, nie kończy się nigdy.

15:00 będzie można skosztować storni z wielkiej patelni. 
Teatr Kulinarny Krzysztofa Górskiego zapewni smaczną rybę i dobrą zabawę :-)

O 16:00 na scenie Bulwaru nadmorskiego wystapi ze specjalnym koncertem dla dzieci zespół Zejman&Garkumpel.

Od początku na jego repertuar składały się kompozycje lidera Mirosława Kovala Kowalewskiego, żeglarza, autora tekstów i muzyki, z czasem uzupełnione o pomysły Zbigniewa Murawskiego. Przez lata wspólnej działalności stworzyli około sto utworów autorskich. O 19:30 zespół ponownie pojawi się na scenie.

 

17:00 - o tej godzinie na Scenie Bulwaru Nadmorskiego pojawi się Scooby Doo.

Wspólna zabawa z najmłodszymi uczestnikami imprezy podczas poszukiwania duszka leniuszka. Teatr Pana O. był juz w Helu wraz z Panem Kleksem. Dzieci ciepło przyjęły aktorów i wspaniale sie bawiły, więc liczymy, że i Scooby Doo przypadnie im do gustu :-)

 

Gwiazdą wieczoru podcza Dnia Ryby w Helu 2015 będzie zespół MIRAMI.
Koncert zaplanowany jest na 21:00

Zespół znany jest z przebojów Sexualna, Amour, czy Summer Dreams.
Ponad 2 miliony sprzedanych płyt.