Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Przytulmy Lato - spotkanie z Dorotą Zawadzką

Rodzinne wakacje Polaków - jak wypoczywać razem? Społeczna akcja edukacyjna Doroty Zawadzkiej (Superniani) W Helu zapraszamy 26 sierpnia

Rodzinne wakacje Polaków - jak wypoczywać razem? Społeczna akcja edukacyjna Doroty Zawadzkiej (Superniani) W Helu zapraszamy 26 sierpnia o godzinie 19:00, na Scenie Kulturalnej.

Celem kampanii organizowanej pod hasłem “Przytulmy Lato” jest pokazanie dorosłym jak mogą przyjemnie i z pożytkiem dla rodzinnych relacji spędzić udane wakacje nad morzem.

W ramach dwumiesięcznej kampanii organizowane są, całkowicie bezpłatne, spotkania z rodzicami w miejscach ich letniego wypoczynku. W ubiegłym roku odbyło się 58 takich spotkań w 26 nadbałtyckich miejscowościach. Uczestniczyło w nich z górą 5000 osób. Tegoroczna edycja to, co najmniej 60 rozmów Doroty Zawadzkiej z grupami rodziców i dziadków.

Superniania – psycholog dziecięcy z 30 letnim doświadczeniem nie przemawia do słuchaczy ale prezentuje swego rodzaju psychologiczny stand up. Dorośli chętnie angażują się w dyskusję o tzw. prozie urlopowego życia. Jak sprawić by dziecko jadło? Jak nauczyć aby się pilnowało i odnosiło z rezerwą do osób obcych? To pytania zadawane bardzo często. Szczególny nacisk w tegorocznej kampanii kładziemy na rodzinne czytanie i bezpieczne plażowanie.

Kampania jest prywatnym projektem Doroty Zawadzkiej i jej męża Roberta Myślińskiego. Partnerami akcji stają się obiekty wypoczynkowe, które, udostępniają miejsce do przeprowadzenia spotkania oraz nocleg po jego zakończeniu.

Patronatem honorowym objął akcję Rzecznik Praw Dziecka wsparcia medialnego udzielił serwis parentingowy Mamadu.

Dalsze informacje i szczegółowa lista spotkań są dostępne na profilu Facebook  Przytulmy Lato.