Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
II Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego w Gdańsku dla podopiecznych z PHD z reprezentacją Helu

5 grudnia 2015 roku reprezentacja Helu z rocznika 2005 i młodsi pod opieką Marka Furgoła wzięła udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w hali AWFiS w Gdańsku w ramach II edycji Mikołajkowego Turnieju "RÓWNE SZANSE"

W sobotę 5 grudnia 2015 roku reprezentacja Helu z rocznika 2005 i młodsi pod opieką Marka Furgoła wzięła udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w hali  AWFiS w Gdańsku w ramach II edycji Mikołajkowego Turnieju "RÓWNE SZANSE" którego organizatorem było Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Oficjalnego otwarcia dokonała pani Prezes PHD Małgorzata Bałkowska, która w imieniu podopiecznych przyjęła prezenty mikołajkowe przygotowane przez zawodników dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn szkół podstawowych z Gdańska. Mimo dużego zaangażowania i woli walki reprezentacji Helu, która wystąpiła w składzie: Daniel Furgoł (br.), Wojciech Michler, Kamil Kozłowski, Hubert Kwietniewski, Kamil Sztubiński, Mikołaj Kurpet, Daniel Lubawy, Igor Starnawski, Aleks Wiktorowicz, Maciej Sztubiński nie udało się awansować do dalszej fazy rozgrywek zajmując trzecie miejsce w grupie A.

W meczu finałowym przybył długo oczekiwany Święty Mikołaj z dwoma śnieżynkami na którego wszyscy z niecierpliwością oczekiwali. Radości dzieci nie było końca. Zabawa była przednia, emocji nie brakowało. Obyło się też bez kontuzji więc turniej można uznać za bardzo udany zwłaszcza gdy graliśmy na rzecz podopiecznych PHD i ich rodzin.

Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie oczekując na III edycję, która z pewnością odbędzie się w przyszłym roku.

Prowadzący turniej: Paweł Ryta i Norbert Górski

Serdeczne podziękowania składam rodzicom: Marzena i Marcin Kwietniewscy i Michał Kozłowski za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.

Norbert Górski