Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki




Szkoła Podstawowa w Helu Laureatem Konkursu Multi - Mistrzowski Dzień Rodziny

Na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się festyn rodzinny w ramach konkursu Multi ? Mistrzowski Dzień Rodziny.

Na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się festyn rodzinny w ramach konkursu Multi – Mistrzowski Dzień Rodziny. Do udziału zaprosiliśmy sympatyków aktywności ruchowej: p. Dyrektor ZSO, przedstawicieli lokalnych władz i Kościoła, Straży Miejskiej, OSP Hel, Drużyny Biegowej „Helskie Wichry” oraz rodziców i uczniów z klas starszych. Wszyscy chętnie wzięli udział w akcji na rzecz dzieci niepełnosprawnych POMOC MIERZONA KILOMETRAMI. W sztafecie wspólnie osiągnęliśmy dystans 30, 47 km, osiągając najwyższe z kryteriów ocen – 30 pkt.

Nasi Mali Mistrzowie - uczniowie klas II w zmaganiach sprawnościowych na rowerach zdobyli sprawność Rowerzysty oraz brali udział w warsztatach z zakresu ratownictwa – udzielanie pierwszej pomocy. W sumie konkursie udział wzięło około 70 osób.

Na podstawie otrzymanej informacji z wielką przyjemnością informujemy, że szkoła podstawowa w Helu została Laureatem konkursu projektu Mały Mistrz!

LAUREACI PROJEKTU MAŁY MISTRZ 2015

KLASY II

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 W GDAŃSKU
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W PUCKU
  3. ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIESOWICACH
  4. SZKOŁA PODSTAWOWA W HELU
  5. ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W CZŁUCHOWIE

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i udział w festynie sportowym 

Organizatorzy: Alicka Henryka, Chruścikowska Justyna, Fikus Olga, Jabłonowska Iwona,
Janicka Beata, Górski Norbert.

Norbert Górski