Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Autobusem nad morze!

PKS przygotował specjalny, wakacyjny rozkład jazdy. Czy wiesz, że na odcinku od Karwi do Władysławowa autobusy w lipcu i sierpniu będą kursowały nawet co 10 minut? Sprawdź szczegóły.

PKS przygotował specjalny, wakacyjny rozkład jazdy. Czy wiesz, że na odcinku od Karwi do Władysławowa autobusy w lipcu i sierpniu będą kursowały nawet co 10 minut? Sprawdź szczegóły.

Wakacyjne rozkłady jazdy będą obowiązywały już od soboty 25 czerwca 2016 r. Zmienione zostały na czas letnich wakacji rozkłady jazdy autobusów - głównie w powiecie puckim na następujących trasach (kliknij w przebieg trasy, aby zobaczyć godziny odjazdów):

linia 650
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

  • Więcej autobusów zostało skierowanych przez Rozewie, Osiedle. W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi jest wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.

linia 651
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

  • Względem ubiegłego sezonu letniego zwiększona została ilość kursów do jak i z Gdańska.

linia 652
Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

  • Na czas wakacji zmieniły się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego oraz uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta.

linia 653
Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

  • Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 4 lipca do 29 sierpnia).

linia 656
Puck - Rzucewo - Żelistrzewo - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia

  • Zmieniony rozkład jazdy linii 656 zostanie utrzymany również po letnich wakacjach (od września).

linia 663
Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo 

  • Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek Karwia - Władysławowo.

linia 665
Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

  • Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.

(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje)

linia 666
Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

  • Autobusy linii 666 anagloicznie jak autobusy linii 650 zostały skierowane przez Rozewie, Osiedle. W godzinach 9-13 jadąc w kierunku Helu kursują z pominięciem Cetniewa.

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).

linia 691
691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692
692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

W okresie letnich wakacji czynna jest informacja, kasa biletowa i poczekalnia na dworcu autobusowym we Władysławowiewe wszystkie dni tygodnia. Kasy biletowe w Wejherowie i Gdyni w lipcu i sierpniu są otwarte dla podróżnych dodatkowo również w soboty. Szczegółowe godziny otwarcia dostępne pod zkładką "Bilety i ulgi" (po wyborze właściwego dworca w menu z lewej strony).

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety.Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

źródło: www.pksgdynia.pl