Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Marsz na Orientację Szperk - Hel 2016

Stowarzyszenie Alternatywny Cypel po raz piąty zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Marszu na Orientację Szperk, który odbędzie się 13 sierpnia 2016 roku w Helu.

Stowarzyszenie Alternatywny Cypel po raz piąty zaprasza wszystkich do wzięcia udziału  w Marszu na Orientację Szperk, który odbędzie się 13 sierpnia 2016 roku w Helu. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach marsz będzie prowadził przez najciekawsze miejsca półwyspu oraz pozwoli odkrywać opuszczone i zapomniane helskie fortyfikacje - nowe rejony i fortyfikacje  z okazji jubileuszu imprezy:)

Tym razem przygotowaliśmy 3 trasy: Małą Pętelkę przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mapą (trasa około 8 km po helskim cyplu), Średnia Pętla oraz Duża Pętla, trasy dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które startowały już w podobnych imprezach.

Przy punktach czekają na Was różne atrakcje (postaraliśmy się by były one równie ciekawe jak w poprzednich edycjach i by pozytywnie zaskoczyły stałych bywalców Szperka!) Tradycyjnie na zakończenie Marszu przewidziane jest ognisko wraz z oficjalną dekoracją zwycięzców i rozdaniem nagród.

Po szczegółowe informacje dotyczące imprezy i zapisów zapraszamy na naszą stronę:https://szperk.wordpress.com/