Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Hel: Już w najbliższą sobotę rusza kolejna edycja Marszu na Orientację Szperk!

Jeśli lubisz odkrywać zapomniane i ukryte fortyfikacje, przeszukiwać podziemne korytarze i trasy helskich bunkrów czy w końcu odszukać porozrzucane po całym helskim cyplu

Jeśli lubisz odkrywać zapomniane i ukryte fortyfikacje, przeszukiwać podziemne korytarze i trasy helskich bunkrów czy w końcu odszukać porozrzucane po całym helskim cyplu punkty z zadaniami i przeszkodami to musisz być razem z nami na starcie V edycji Marszu na Orientację Szperk!!!  

Stowarzyszenie Alternatywny Cypel zaprasza w sobotę 13 sierpnia na ulicę Kuracyjną 26 (obok punktu informacji turystycznej) od 9 rano na start Szperka.

W tym roku poza stałymi trasami dużej i średniej pętli postaraliśmy się o trasę dla najmłodszych i niedoświadczonych eksploratorów, która liczy 8 km po rejonie cypla helskiego. Zapisane mamy już całe rodziny a najmłodszy uczestnik w tym roku liczy 6 lat więc każdy może wziąć udział w tej wyjątkowej zabawie!

Na koniec przygotowaliśmy wiele atrakcji przy ognisku połączone z rozdaniem nagród. Dla każdego uczestnika czeka również darmowy wstęp do bunkra MAKABRA XX wieku i Morskich Tajemnic:)

Do zobaczenia na stracie