Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Zmiana rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych (od 16/10 do 10/12/2016)

?Przewozy Regionalne? Oddział Pomorski w Gdyni informuje, że zarządca infrastruktury PKP PLK na kolejny etap prac modernizacyjnych zarządził rozkład jazdy pociągów na okres

„Przewozy Regionalne” Oddział Pomorski w Gdyni informuje, że zarządca infrastruktury PKP PLK na kolejny etap prac modernizacyjnych zarządził rozkład jazdy pociągów na okres od dnia 16 października do 10 grudnia 2016 r.

W okresie tym pociągi będą kursowały w pełnych relacjach w układzie zbliżonym do zamówionego przez przewoźnika. Będą miały jednakże miejsce zmiany godzin kursowania, które są następstwem zmienionych godzin przyjazdu i wyjazdu pociągów dalekobieżnych innych przewoźników, co wpłynęło na przepustowość poszczególnych odcinków linii kolejowych oraz na skomunikowania na stacjach węzłowych.

Apelujemy do pasażerów, aby przed wyjazdem w podróż dokładnie zapoznawali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów. Szczegółowe informacje są na stronie www.przewozyregionalne.pl, a także w internetowych wyszukiwarkach rozkładu jazdy pociągów. Ponadto informacji o rozkładzie jazdy udzielają pracownicy kas biletowych oraz drużyny konduktorskie w pociągach.