Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Mikołajkowe Mecze Towarzyskie piłkarskich drużyn z rocznika 2008 i młodsi oraz 2005 i młodsi w Helu

Wydarzenia sportowe organizowane w Helu ściągają szerokie grono sympatyków wszelkich imprez sportowych.

Wydarzenia sportowe organizowane w Helu ściągają szerokie grono sympatyków wszelkich imprez sportowych. Tak też było 6 grudnia w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu odbyły się Mikołajkowe Mecze Towarzyskie młodych adeptów piłki nożnej.

Oficjalnego otwarcia dokonał Święty Mikołaj, który na wydarzenie specjalnie przyjechał z Laponii ze swoim Elfem. Dzieci były bardzo zachwycone i z radością patrzyły na Mikołaja.

W turnieju udział wzięli reprezentanci PKS Jastarnia, Zina Połchowo oraz gospodarze Miejskiego Zjednoczonego Klubu Sportowego Hel. Mecze rozegrane były na zasadzie mecz i rewanż. Suma wszystkich punktów decydowała o zwycięstwie w turnieju co tak naprawdę nie było najważniejsze.

Wspaniała zabawa i fantastyczna atmosfera panowała od samego początku.

Wszyscy bawili się wspaniale zwłaszcza gdy po zakończeniu wszystkich meczy każdy z zawodników wraz trenerem mogli strzelić bramkę Mikołajowi w serii rzutów karnych. Do zabawy włączyli się także kibice. Emocji i śmiechu nie było końca!

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizację składamy: Urzędowi Miasta Helu, Zespołowi Zakładów Obsługi Miasta, Aleksandra i Ryszard Witschenbach, Restauracji KUTTER Dariusz Lobejko, Helska Plaża Rafał Walczak i Lech Pieszak, Ochotniczej Straży Pożarnej w Helu, TVK Hel, Bar Hello Ireneusz Szczegielniak, Restauracja WANOGA, Agencji Ochrony Fizycznej Osób i Mienia "OMEGA" oraz wspaniałym rodzicom.

Organizator: Miejski Zjednoczony Klub Sportowy Hel

Norbert Górski