Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Hel: Piłkarski Noworoczny Mecz Piłki Nożnej 2017

Zgodnie z wieloletnią tradycją 1 stycznia 2017 roku o godzinie 12:00 na miejskim boisku im. Macieja Płażyńskiego w Helu rozpoczęliśmy Noworoczny Mecz Piłki Nożnej rozpoczynający nowy piłkarski sezon.

Zgodnie z wieloletnią tradycją 1 stycznia 2017 roku o godzinie 12:00 na miejskim boisku im. Macieja Płażyńskiego w Helu rozpoczęliśmy Noworoczny Mecz Piłki Nożnej rozpoczynający nowy piłkarski sezon. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes Miejskiego Zjednoczonego Klubu Sportowego Hel Marek Furgoł i Norbert Górski. Frekwencja jak zwykle dopisała. Ponad 30 sympatyków tej dyscypliny sportu wspólne z najmłodszymi adeptami piłki nożnej rozegrali Towarzyski Noworoczny Mecz Piłki Nożnej. Tradycyjnie nie wynik był najważniejszy, ale dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Pierwszą noworoczną bramką dopiero w 28 minucie gry zaimponował Łukasz Drews, który po szybkim kontrataku prawą stroną boiska wraz  Marcinem Grygowskim zdobył pierwszą bramkę w meczu.

W drugiej połowie spotkania reprezentacja MZKS Hel 2 jakby nabrała wiatru w żagle po skutecznym strzale z woleja Marka Furgoła tuż za polem bramkowym drużyny przeciwnej wyrównując 1:1. Radości i braw nie było końca. Z minuty na minutę podania stały się dokładniejsze i taktyka gry pozwalała w pełni realizować zamierzone cele.

Mimo skutecznej gry, dokładnych podań jakby czegoś brakowało by zdobywać kolejne bramki. W konsekwencji mecz zakończył się wynikiem 4:4 co satysfakcjonowało obie drużyny. Strzelcami bramek byli: Jakub Piktel (1), Łukasz Drews (2), Marcin Grygowski (1), Tanajno Olimp (2), Marek Furgoł (1), Hubert Kwietniewski (1).

Na słowa uznania zasługuje Olimp Tanajno najmłodszy zawodnik meczu, który aż dwukrotnie pokonał bramkarza Marcin Latuszek w grze sam na sam. Na zakończenie wszyscy uczestnicy Noworocznego Meczu udali się na poczęstunek do Baru Hello.

Serdeczne podziękowanie dla Bar Hello Ireneusz Szczegielniak za pomoc w organizacji wydarzenia.
 

Norbert Górski