Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Noworoczny Rewanżowy Mecz Piłki Siatkowej Uczniowie vs. Nauczyciele i Przyjaciele w Helu

11 stycznia 2017 roku w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu, odbył się Noworoczny Rewanżowy Mecz Piłki Siatkowej Uczniowie vs. Nauczyciele i Przyjaciele.

11 stycznia 2017 roku w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu, odbył się Noworoczny Rewanżowy Mecz Piłki Siatkowej Uczniowie vs. Nauczyciele i Przyjaciele.

Tym razem wydarzenie przyciągnęło do hali jeszcze więcej kibiców. Od samego początku meczu doping nie ustawał. Po prezentacji  zawodników i sędziów rozpoczęliśmy mecz.

W reprezentacji Nauczycieli i Przyjaciół wystąpili: Olga Fikus, Marcin Pawłowski, Marek Dykta, Marek Furgoł, Piotr Mezgier, Mateusz Dynak (kpt) i Norbert Górski. Po drugiej zaś stronie siatki wyśmienicie prezentowali się uczniowie ZSO Hel: Oktawia Goryńska, Bartłomiej Szczegielniak, Przemysław Piekarski, Wiktor Drąg, Jan Waszak (kpt), Konrad Kwietniewski i goście specjalni:  Grzegorz Domański i Sebastian Puchalski.

Po gwizdku sędziego rozpoczęliśmy pierwszy set. Już po kilku akcjach widać było znaczną przewagę Nauczycieli i Przyjaciół po wspaniałych zagrywkach w wykonaniu Marcina Pawłowskiego i Piotra Mezgier. Kibice szaleli na trybunach głośno krzycząc "asa chcemy asa". Po zaciekłej walce zwyciężyliśmy pierwszy set.

Tradycyjnie w kolejnych setach nie brakowało emocji, ciekawych wymian i zaskakujących zwrotów akcji.

W końcówce piątego seta kontuzji uległ jeden z wartościowych zawodników, który mimo chęci nie powrócił do gry. Miało to znaczny wpływ na osłabienie drużyny Nauczycieli i Przyjaciół co sprytnie wykorzystali uczniowie i zaproszeni goście.

Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla reprezentacji uczniów i zaproszonych gości.

Mimo przegranego meczu Nauczyciele i Przyjaciele zagrali na medal oczekując już niebawem kolejnych siatkarskich wydarzeń.

Zawodnikiem MVP został Wiktor Drąg

Sekretarz: Kacper Łozowski
Sędzia: Wiktor Strzeżek

Dekoracji dokonał znany siatkarski kibic Franciszek Domański.

Wszystkim dziękuję za udział w wydarzeniu a kibicom za nieustający doping.
 

Norbert Górski