Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
WOŚP 2017 w Helu na sportowo

W czasie 25 finału WOŚP w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu zrealizowano szereg wydarzeń sportowych by zebrać środki dla ratowania życia i zdrowia

W czasie 25 finału WOŚP w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu zrealizowano szereg wydarzeń sportowych by zebrać środki dla ratowania życia i zdrowia na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Po oficjalnym otwarciu już od godziny 11.00 rozegrano Towarzyski Mecz Piłki Siatkowej helan z reprezentacją Jastarni. Emocjonujących akcji i dopingu nie brakowało. Helscy reprezentanci grali bardzo dobrą grę blokiem, ale to nie pozwoliło na zdobywanie punktów. Fatalne błędy w ataku i na zagrywce ostatecznie nie pozwoliły na zwycięstwo.

Następnie rozegrano mecz rodziców Jastarni vs rodziców z Helu. Na ten mecz wszyscy oczekiwali z niecierpliwością. Wspaniałych indywidualnych akcji nie brakowało. Dla 25 finału zagrali także najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed szeroką grupą kibiców i rodziców.

W przerwach pomiędzy wydarzeniami przeprowadzono szereg licytacji i pokazów tańca. Około godziny 14.00 po zakończonej pozoracji wypadku drogowego przy MHS-W przygotowanej przez MDP w Helu rozpoczęliśmy zapisy do wieloboju drużynowego dwuosobowego w którym można było m.in. zagrać w golfa, rzucić lotką na odległość, oddać strzał do bramki z unihokeja czy wziąć udział w quizie.

Równolegle sympatycy badmintona i tenisa stołowego mogli sprawdzić swoje umiejętności się na korcie czy przy stole tenisowym.

Wszyscy wspaniale się bawili. Był to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy.

Dziękujemy że byliście z nami! Do zobaczenia za rok!

Norbert Górski