Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Wspólna wycieczka na lodowisko, Galę wolontariatu i kina z mieszkańcami Helu

18 lutego 2017 roku grupa mieszkańców Helu wybrała się do Gdańska na lodowisko, Galę wolontariatu i do kina.

18 lutego 2017 roku grupa mieszkańców Helu wybrała się do Gdańska na lodowisko, Galę wolontariatu i do kina. Celem wycieczki było wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz utrwalenie właściwych postaw opartych na współpracy w grupie i szacunku dla innych.

Punktualnie o godzinie 13.00 uczestnicy wycieczki w ilości 20 osób zgłosili się na miejsce zbiórki przy Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu. Pierwszym punktem wycieczki było lodowisko. Każdy chętnie poddał się łyżwiarskim szaleństwom i z ogromną determinacją starał się wygrać z grawitacją. Każdy jeździł jak potrafił: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową ;-) . Wszyscy bawili się znakomicie!

Po godzinnej ślizgawce na której było wesoło wszyscy udali się na Galę Wolontariatu CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI CZŁOWIEKIEM podsumowujące rok wolontariatu w Pomorskim Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku.

Następnym punktem wycieczki  było kino oraz film BYŁ SOBIE PIES, który opowiadał o czworonożnym bohaterze Bailey, który musiał sie wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Myślę, że było to wielkie przeżycie i nowe doświadczenie dla uczestników wycieczki, które wszystkim pozostanie na długo w pamięci.

Opiekunami grupy byli: Emilia Kozłowska i Norbert Górski

Norbert Górski