Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Wybierz się w podróż pociągiem z parowozem Gdynia - Hel

Zapraszamy do nostalgicznej przejażdżki pociągiem ciągniętym przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni w czasie kwietniowego tygodnia na Pomorzu.

Wybierz się w podróż pociągiem z parowozem

Zapraszamy do nostalgicznej przejażdżki pociągiem ciągniętym przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni w czasie kwietniowego tygodnia na Pomorzu. W dniach 8, 9, 10 i 11 kwietnia na wszystkich chętnych czeka kilkanaście specjalnych, historycznych pociągów prowadzonych w większości zabytkowym parowozem!!! 
Pociągi te będą zestawione z wagonów pasażerskich 1 i 2 klasy z lat 70-tych XX wieku.

FOKA :
Gdynia Główna - Władysławowo - Hel - Władysławowo - Gdynia Główna, 10 kwietnia 

FOKA 10 KWIETNIA 2017

  Przyjazd Odjazd
Gdynia Główna >>> 9:46
Rumia 9:58 10:00
Mrzezino 10:13 10:18
Hel 11:10 <<<
Hel >>> 13:35
Reda 14:55 15:00
Gdynia Główna 15:20

<<<

 

Dostępność biletów:

Bilety na pociągi z parowozem są dostępne w przedsprzedaży w sprzedaży internetowej. Rezerwacji miejsc można dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego na niniejszej stronie internetowej TurKol.pl. Obowiązuje taryfa specjalna. Bilety będą także dostępne w sprzedaży bezpośredniej na pokładzie pociągów u kierownika pociągu - do wyczerpania miejsc. 
W razie wszelkich pytań dotyczących oferty oraz zakupu i rezerwacji biletów jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem Infolinii TurKol.pl 603 366 366. Już dziś zapraszamy serdecznie do zarezerwowania miejsc na przejazd sentymentalnymi pociągami z parowozem z wolsztyńskiej parowozowni.