Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
VI edycja Strażackiego Turnieju Piłki Nożnej im. św. pamięci Józefa Karcza

22 kwietnia 2017 w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie odbyła się VI edycja Strażackiego Turnieju Piłki Nożnej im. Śp. Józefa Karcza.

22 kwietnia 2017 w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie odbyła się VI edycja Strażackiego Turnieju Piłki Nożnej im. Śp. Józefa Karcza. W zawodach udział wzięło 5 reprezentacji Ochotniczych Straży Pożarnych z Władysławowa, Karwi, Helu, Jastarni i Chłapowa, nie dotarła natomiast reprezentacja z Jastrzębiej Góry.

Turniej po raz pierwszy rozgrywano na 2 boiskach równocześnie co bardzo przyśpieszyło czas rozgrywania turnieju i zmniejszyło przerwy poszczególnych drużyn na oczekiwanie na swój mecz. Mecze były bardzo zacięte, emocjonujące i ciekawe więc przybyli kibice z pewnością się nie nudzili. W pierwszym swoim meczu OSP Hel przegrał z końcowym zwycięzcą całego turnieju OSP Karwia 2-5. W kolejnym meczu druhowie z Helu zaprezentowali się już zdecydowanie lepiej i pokonali gospodarzy z Władysławowa 3-0.

W trzecim meczu było jeszcze lepiej OSP Hel pokonał pożarników z Chłapowa 4-0 a w czwartym i ostatnim meczu turnieju OSP Hel w „derbach półwyspu” wygrał 3-1 z OSP Jastarnia.

Drużyna z Helu wystąpiła w składzie: Marcin Latuszek, Adam Marciniak, Paweł Lewandowski, Borys Ziółkowski, Mateusz Soldatke , Przemysław Piekarski, Łukasz Drews, Kamil Englisch.

Pozostałe wyniki wyglądały następująco:

OSP Władysławowo 1: 0 Chłapowo PBO
PBO Chłapowo 0: 1 Jastarnia PBO
PBO Jastarnia 1: 4 Karwia PBO
PBO Karwia 4: 1 Władysławowo PBO
PBO Chłapowo 2: 2 Karwia PBO
PBO Władysławowo 0: 1 PBO Jastarnia

Tabela turnieju: Bilans bramek
I miejsce - OSP KARWIA 10 pkt. 15 - 6
II miejsce - OSP Hel 9 pkt. 12 - 6
III miejsce - OSP Jastarnia 6 pkt. 4 - 7
IV miejsce - OSP Władysławowo 3 pkt. 2 - 8
V miejsce - OSP Chłapowo 1 pkt. 2 – 8

Po turnieju przebiegającym w miłej, przyjaznej atmosferze nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i medali przez przedstawicieli Zarządu Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz przez Panią Marię Karcz.

Po ceremonii medalowej gospodarze z Władysławowa zaprosili wszystkich uczestników, gości i kibiców na smaczny poczęstunek.

OSP Hel dziękuje już tradycyjnie Miejskiej Hali Sportowo- Widowiskowej w Helu za użyczenie strojów oraz ZZOM Hel za udostępnienie samochodu.

Ze sportowym pozdrowieniem OSP Hel.