Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w pływaniu ekstremalnym GDAŃSK 2017

W Gdańsku dnia 2 grudnia br. w porcie jachtowym Szafarnia rozegrane zostały V już Mistrzostwa w pływaniu zimowym na czas.

W Gdańsku dnia 2 grudnia br. w porcie jachtowym Szafarnia rozegrane zostały V już Mistrzostwa w pływaniu zimowym na czas. Startowało niemal 200 pływaków z 17 państw m, in Wietnamu, Rosji, Danii.

Tegoroczna skromna reprezentacja MZKS Hel z sekcji helskich morsów wystartowała w stylu klasycznym już po raz kolejny. Emilia Krzystowska-Wójcik po raz drugi zdobyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej i tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Polski na dystansie 50 m. Wiesław Wójcik był 6 na dystansie 25 m.w swojej kategorii wiekowej w bardzo silnie obsadzonym wyścigu, gdzie wystartowało ponad 60 zawodników.