Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
WOŚP 2018 w Helu na sportowo

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu zorganizowano wydarzenia sportowe, by zebrać środki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej w Helu zorganizowano wydarzenia sportowe, by zebrać środki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Już od godziny 11.00 tradycyjnie jak co roku rozegrano Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej. Na to wydarzenie wszyscy oczekiwali z niecierpliwością. To turnieju zgłosiły się reprezentacje: LZS Mrzezino, Gdynia Volleyball Team i MZKS Hel. Kibice po brzegi wypełnili halę, w której doping nie ustawał. Wspaniałe akcje, efektowne zbicia piłki i fenomenalne zagrywki dostarczyły kibicom dużo emocji.

Reprezentanci MZKS Hel grali bardzo dobrą grę blokiem, ale to nie pozwoliło na zdobywanie punktów. Fatalne błędy w obronie ostatecznie nie pozwoliły na zwycięstwo. Najlepiej zaprezentowała się drużyna LZS Mrzezino zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Należą się jej wielkie brawa i gratulacje!

Na miejscu drugim uplasowała się Gdynia Volleyball Team reprezentując bardzo wysoki poziom gry na czele ze swoim kapitanem Mateuszem Zabłockim. Podczas turnieju organizator przewidział statuetkę dla zawodnika MVP. Najwartościowszym zawodnikiem okazał się Szymon Macewicz – reprezentant Gdynia Volleyball Team.

Po zakończonym turnieju swój układ gimnastyczny zaprezentowały podopieczne Piotra Mezgiera – uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Helu będące jednocześnie wolontariuszkami podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Helu.

Przed kolejnymi tym razem piłkarskimi emocjami swój układ taneczny zaprezentował Zespół Taneczny CHEER-UP ze szkoły podstawowej z Jastarni pod kierunkiem Katarzyny Tomaszewskiej w składzie: Budzisz Martyna, Kohnke Martyna, Struck Ewa, Zaremba Aleksandra, Żurawska Oliwia, Barlasz Oliwia, Pieper Róża, Zaturska Blanka, Kowalik Aleksandra, Dałomis Amelia. Braw nie było końca. 

Za po nim najmłodsi adepci piłki nożnej z rocznika 2008 – 2011 rozegrali Towarzyski Mecz Piłki Nożnej prezentując swoje umiejętności przed szeroką grupą kibiców. Strzelcami bramek byli bardzo dobrze zapowiadający się piłkarze: Nikodem Gadziński, Franciszek Kohnke i Tomasz Cisoń. 

W przerwach pomiędzy wydarzeniami przeprowadzono szereg licytacji. Wszyscy wspaniale się bawili. Był to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy. 

Na zakończenie sportowego dnia wystąpili tancerze z Tanecznego Klubu Sportowego Dance Flow Hel

Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/alternatywnycypel

Norbert Górski