Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
Topola Helena startuje w konkursie na Europejskie Drzewo roku 2018

Topola Helena startuje w konkursie na Europejskie Drzewo roku 2018, pomóż jej zdobyć 1 miejsce i weź udział w internetowym głosowaniu.

Topola Helena startuje w konkursie na Europejskie Drzewo roku 2018, pomóż jej zdobyć 1 miejsce i weź udział w internetowym głosowaniu.

Głosować można na stronie www.treeoftheyear.org od 1 do 28 lutego.

ZASADY GŁOSOWANIA

1. Podczas głosowania wybierz dwóch kandydatów.
2. Wpisz adres e-mail.
3. Odbierz mail i kliknij w link by potwierdzić swój głos.

W ostatnim tygodniu (od 22 do 28 lutego ) głosowanie jest tajne, co oznacza, że na stronie internetowej nie można znaleźć aktualnej liczby głosów.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Ceremonii Rozdania Nagród 21 marca 2018 w Brukseli, podczas której zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

„Drzewo nie smagane wichrem rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe.” (Seneka Młodszy)

Helena, pomnik przyrody, rośnie w najpiękniejszym zakątku Polski, unikatowym na skalę Europy. Nazwa topoli nie jest przypadkowa, podkreśla tożsamość miejsca, w którym rośnie. Drzewo było i jest świadkiem wielu zdarzeń i przemian helskiej wspólnoty. Jej życie związane jest z dramatem działań wojennych i bohaterskiej obrony Helu. Topola góruje majestatycznie przy szlaku spacerowym wiodącym na Cypel, jak królowa otaczającego ją krajobrazu. Więcej info www.Helena.goHel.pl