Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
XVI Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli w Piłce Siatkowej w Pucku z reprezentacją ZSO Hel

W Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyły się XVI Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Puckiego.

14 grudnia 2018 roku w Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyły się XVI Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Puckiego.

Tradycyjnie jak co roku w mocno obsadzonym turnieju wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wspólnie z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 2 z Władysławowa, która wystąpiła w składzie: Ewa Skóra, Olga Fikus, Justyna Chruścikowska, Marcin Pawłowski, Sebastian Pszeniczny, Norbert Górski, Marek Pieper (SP Władysławowo), Michał Korzeniowski (SP Władysławowo) i Błażej Boniecki (SP Władysławowo).

W turnieju udział wzięło 11 szkół Powiatu Puckiego, które zostały w drodze losowania podzielone na 3 grupy eliminacyjne. Po rozegraniu wszystkich meczów w fazie grupowej, awansowaliśmy do finałowej części turnieju z kompletem punktów.

Reprezentacja ZSO w Helu wspólne z SP nr 2 z Władysławowa zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie pod względem jakości gry, przygotowania technicznego i taktycznego zawodników. 

Wspaniałe efektowne i skuteczne akcje na kibicach i przeciwnych drużynach zrobiły wielkie wrażenie. Pozwoliły one na wielkie brawa i zasłużone słowa uznania. 

Wspólna reprezentacja okazała się drużyną marzeń, która z roku na rok jest coraz silniejsza. W XVII edycji turnieju zostaniemy rozstawieni z dwoma najlepszymi drużynami turnieju.

Po raz pierwszy w szesnastoletniej historii turnieju reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu uplasowała się w strefie medalowej. Ostatecznie zajęła 3 miejsce.

Norbert Górski