Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
DRUGI GONG LODOŻERCÓW NAD MORZEM

"Uczta Lodożerców Algidy" trwa! Lodowe rytmy Orkiestry Największych Bębnów Świata - Uado Tara Ban zabrzmią ponownie w powiecie puckim już od jutra. Muzycy odwiedzą Władysławowo, Jastarnię, Juratę, Hel i Puck. Każdy kto do tej pory nie miał okazji wziąć udziału we wspólnej zabawie, ma drugą szansę.

"Uczta Lodożerców Algidy" - jest nazwą cyklu letnich happeningów ulicznych. Pod tą nazwą przemierza Polskę zespół - Uado Tara Ban. "Lodożercy" grają przez całe lato w największych miastach Polski, w miejscowościach nadmorskich, na Mazurach i w górach.

Muzycy zapewniają, że wszyscy chętni będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, gwarantują naukę gry na bębnach, condze i steel - drumach pod okiem specjalistów. Założycielem zespołu jest Wojtek Sówka, znany konstruktor instrumentów muzycznych oraz jedyny w Polsce twórca i stroiciel steel-drumów. Chcemy się wspólnie bawić, każdy ma szansę nie tylko zobaczyć wykonane przez nas instrumenty, ale również na nich zagrać. Jesteśmy podzieleni na trzy zespoły i jeździmy po całej Polsce. W sumie, w ciągu trzech letnich miesięcy damy prawie 220 lodowych koncertów - mówi Wojtek Sówka, lider zespołu.
Zespół jest laureatem 3. nagrody na Festiwalu Kultur w Berlinie w 2002 roku, jak również konstruktorem największego bębna w Europie. Poza oryginalnym brzmieniem niesamowitych bębnów i mnóstwem muzyki - dla wszystkich wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Sama radość!

Zapraszamy.
29-30.07 - w godz. od 12 do 18.00 / Władysławowo, plaża
31.07 - w godz. od 12 do 18.00 / Jastarnia, plaża przy ul. Bałtyckiej, wjazd od Zdrojowej
1.08 - w godz. od 12 do 18.00 / Jurata, Międzymorze 8 "Kuterbar"
2-3.08 - w godz. od 12 do 18.00 / Hel, Bulwar Nadmorski
5.08 - w godz. od 12 do 18.00 / Puck, ul. Żeglarzy przy boisku do siatkówki

Kontakt prasowy: Constans PR, Maja Świerszcz, tel. (22) 446 81 25