Polwysep.pl     kamera - obraz na żywo   |   pogoda   |   e-kartki   |   galeria zdjęć   |   księga gości   |   linki
IV Mistrzostwa Beach Soccer Hel 2006

W dniach 18-20 sierpnia odbyły się w Helu IV mistrzostwa piłki nożnej plażowej Beach Soccer 2006.W rozgrywkach brało udział 12 drużyn. Wszystkie mecze były bardzo pasjonujące i ciekawe. Wielką atrakcja mistrzostw był mecz Fantazji Łukasz Płuciennika rozgrywany pomiędzy dziennikarzami a przyjaciółmi Łukasza ,który w ubiegłym roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym wracając do domu po mistrzostwach.
W meczu finałowym spotkały się drużyny Clearex Chorzów obrońca tytułu Mistrza Polski oraz brązowy medalista ubiegłego roku Hurtap Łęczyca. Mecz był na bardzo wysokim poziomie jednak mistrzowie ulegli w tym spotkaniu i wynikiem 7 do 9 przegrali oddając tym samym zwycięstwo drużynie Hurtap Łęczyca. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Wit Poddębice natomiast puchar fair-play otrzymało Hemako Sztutowo.
Była to naprawdę wspaniała zabawa ,która zgromadziła mnóstwo fanów piłki nożnej oraz wypoczywających turystów. Odbyło się wiele ciekawych konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami miedzy innymi telefony komórkowe wraz z pakietami startowymi w sieci Orange. Na Bulwarze Nadmorskim można było także przejechać się Land Rover-em po specjalnie przygotowanym torze.
Wszyscy którzy byli osobiście na wspaniałej imprezie bawili się super i za rok powrócą przywożąc ze sobą całe rodziny i znajomych.